Rekomendacje.

Opinie i doświadczenia Klientów SIRINO

„O wysokiej jakości naszych usług świadczą referencje od naszych Klientów”

Nasi Klienci:

Firmie SIRINO zleciliśmy wykonanie naszego serwisu www.cyfrowaciemnia.pl . Serwis powstał z myślą o prezentacji naszej aktualnej oferty. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu współpracy, szczególnie cenimy sobie terminowość, elastyczność przygotowanych rozwiązań technicznych oraz fachowe doradztwo podczas tworzenia projektu. Potwierdzamy, że firma SIRINO ze Szczecina jest solidnym partnerem biznesowym i polecamy ją jako sprawdzoną i godną zaufania.
Dagmar Łosowski, CyfrowaCiemnia.pl, Warszawa.
Wykonanie strony internetowej www.adstudio.com.pl powierzyliśmy firmie SIRINO ze Szczecina, która posiada bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Współpraca przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie projekty były wykonywane w terminie. Funkcjonalność oraz innowacyjność zastosowanych rozwiązań jest na bardzo wysokim poziomie. Z prawdziwą przyjemnością polecamy firmę SIRINO jako doskonałego partnera w biznesie. W przyszłości na pewno będziemy korzystać z usług tej firmy. 
Agnieszka Bogacka, ADStudio Sp. z o.o. Warszawa.
Pragniemy polecić Państwu usługi firmy SIRINO w zakresie projektowania stron internetowych. Wybierając firmę, kierowaliśmy się bogatym portfolio i terminem realizacji. Realizacja przebiegła szybko i sprawnie. Projekt został ukończony w ustalonym wcześniej terminie. Wprowadzony system CMS spełnia nasze oczekiwania i znacznie ułatwił zarządzanie stroną. Z przyjemnością możemy polecić firmę SIRINO jako sprawdzoną i godną zaufania. 
Kamila Ratajczak, Kami, Szczecin.
Współpracę z SIRINO rozpoczęliśmy w 2010 roku, kiedy to firma UNIKAT S.C. zdecydowała się wejść na rynek reklamy w wyszukiwarkach ze swoją nową stroną i pełną ofertą produktów.
Po wielu rekomendacjach świadczących o jakości i rzetelności SIRINO przeprowadziliśmy briefing na partnera SEO i SEM – także z firmami konkurencyjnymi. Ofertę SIRINO wyróżniało przygotowanie indywidualnie pod kątem klienta. Na pierwszy rzut można było zauważyć, że nie jest to sztampowa oferta wysyłana do wielu klientów, lecz efekt dokładnej analizy oferty i strony UNIKAT, a także weryfikacji działań konkurencji. Widząc efektywność działań SIRINO w Polsce zdecydowaliśmy się na rozszerzenie od 2014 roku naszej współpracy na rynki  – Czechy oraz Słowację. I tym razem okazało się, że wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm SIRINO procentują i decyzja ta przyniosła nam kolejny sukces.
Działania SIRINO zostały bardzo dobrze ocenione przez zarząd spółki UNIKAT. W jego wyniku od 4 kwartału 2010 SIRINO jest oficjalnym i jedynym partnerem UNIKAT S.C. w zakresie  działań SEO i SEM w całej Europie.
Myślę, że fakt stałego rozwijania naszej współpracy z SIRINO najlepiej świadczy o profesjonalizmie i rzetelności tej firmy i stanowi najlepszą rekomendację dla niej. Jako klient mogę z pewnością polecić SIRINO jako partnera biznesowego.
Dorota Rosłaniec, UNIKAT S.C.
Powrót do góry